
Мішок-чохол для прання взуття
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: ChO 21
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нейлоновий мішок із вшитими поролоновими вставками для дбайливого прання взуття перешкоджає пошкодженню взуття під час прання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 10 см |
| Тип | Мішок |
| Ширина | 17 см |
| Призначення | Для прання |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | нейлон поролоновими вставками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴




