
Металевий розкладний стілець зі спинкою сидіння шкірвеніл
Універсальний розкладний стілець можна використовувати скрізь.
Його переваги серед конкурентів:
- сидіння оббите штучною шкірою
- металева складана рама
— стильний дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал спинки | Метал |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Ширина стільця | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал сидіння | кожвеніл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588,06 ₴




