

Контейнер розбірний торговий для розпродаж,грашок
2 590 ₴
- Під замовлення
- Код: Na trube
Відправка з 14 квітня 2026+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для розпродажів товарів у торгових залах і на виставках.
Контейнер на трубі розташовується в центрі торгових залів і виставкових приміщень для акцентування уваги клієнтів на товарі, поміщеному в контейнер.
Допомагає швидко й ефективно реалізувати продукцію за вигідною вам ціною, водночас допомагає максимально уникнути фінансових втрат від реалізації не сезонного чи не ходового товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Призначення | Для іграшок |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Комплектація | |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кошика | 200 мм |
| В комплект входить | Тринога з чотирьох ніг: 440х440 мм, Труба діаметром 25 мм, довжиною 550 мм |
| Покриття | біла порошкова покраска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴




