



Чохли "Мішок" для прання бюстгальтерів 2 шт. у комплекті
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: ChO 23
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дбайливе прання білизни в пральній машині. Не допускає перекручування й розтягування тканини. Перешкоджає утворенню грудочок. Виключає перегин і вислизання кісточок бюстгальтера. Можна прати з постільною білизною та іншими речами. А також можна використовувати для дбайливого прання трусів, капронових колготок, шапочок, а також інших виробів із делікатної тканини (вовна, шовк).
Мішок-чохол не дряпає й не пошкоджує машину. Підходить для всіх розмірів бюстгальтерів (на кісточках із поролоновою основою).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 10 см |
| Призначення | Для прання |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Куля |
| Застібка | Блискавка |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольору в комплекті | білий і чорний |
| Розмір мішка | 15х17х10 см |
| Матеріал | нейлон з поролоновими вставками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴




