

Чохол білий "Мішок" для прання спідньої білизни
96,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: ChO 22
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дбайливе прання білизни в пральній машині. Не допускає перекручування й розтягування тканини. Перешкоджає утворенню грудочок. Виключає перегин і вислизання кісточок бюстгальтера. Можна прати з постільною білизною та іншими речами. А також можна використовувати для дбайливого прання трусів, капронових колготок, шапочок, а також інших виробів із делікатної тканини (вовна, шовк).
Мішок-чохол не дряпає й не пошкоджує машину. Підходить для всіх розмірів бюстгальтерів (на кісточках із поролоновою основою).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 10 см |
| Тип | Куля |
| Ширина | 15 см |
| Призначення | Для прання |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір мішка | 15х17х10 см |
| Матеріал | нейлон з поролоновими вставками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,70 ₴




