

Перламутрові білі плічка-вішалки 39 см пластик
125 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Призначена для демонстрації легкого верхнього одягу в торгових залах, а також для використання в домашніх умовах.
Тремпель виготовлений із високоякісної пластмаси.
Поверхня вішака дає змогу зберігати делікатні вироби та їх підкладку від пошкоджень.
Вішалка у верхній частині є прорізи під бретельки, по краях у нижній бічній частині має гачки для зачеплення за петельки штанів і спідниць.
Гачок поворотний може витримувати навантаження легкого верхнього одягу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
| Матеріал | Пластик |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 390 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Висота | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| У верхній частині є прямокутний виріз | висотою 20 мм, завширшки 35 мм |
| Мінімальна кількість замовлення | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴/упаковка




