

Жіночий кравецький манекен б/в розмір 42 з тонкою талією хромованою нозі
Використовується для демонстрації на виставках, у торговельних залах та пошиття верхнього одягу.
Жіночий манекен повторює форму жіночого тіла дозволяє ефективно оформити вашу вітрину з рекламованими виробами,їх конфігурація змодельовані так,щоб максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності і унікальності демонстрованого товару.
Манекен дозволяє красиво і якісно продемонструвати ваш товар, що дозволить збільшити ваші продажі і доходи у декілька разів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Скловолокно |
| Тип | Жіночі |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 42 |
| Вид | Кравецькі манекени |
| Манекени-ляльки | Класичні |
| Вид поверхні | Глянсовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота | 1100 мм |
| Об'єм талії | 610 мм |
| Висота манекена | 700 мм |
| Об'єм грудей | 820 мм |
| Матеріал ніжки | хромована труба, діаметром 25 мм |
| Матеріал панчохи манекена | чорний "Дайвінг" |
| Матеріал манекена | високоякісний пластик |
| Підставка | хромована тринога |
| Об'єм стегон | 850 мм |
| Максимальна висота | 1800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка або пакувальний папір.




