
Металеві цінникотримачм для продуктів із голкою 6 см
100 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: d-1.5mm
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тримач цінника виготовлений із високоякісної сталі хромованим покриттям, використовуються в різних сферах споживання в торгових напрямах. Їх використовують для різноманітного вигляду товару, як-от усі можливі харчові продукти, побутова техніка, одяг, взуття, товари для дому, різноманітні рослини, квіти та інше.
У верхній частині цінника-тримача розташована заокруглена основа, між якою вставляється цінник, розташована ніжка з гострим наконечником для зручності під час наколювання в товар.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка під цінник |
| Форма | Вертикальна |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для гастрономії |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Спосіб кріплення | На голці |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт |
| Діаметр кільця-утримувача | 15 мм |
| Матеріал | сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴/упаковка




