Металева підставка для цінника 14 см на ніжці
85 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач цінника виготовлений із високоякісної сталі хромованим покриттям, використовуються в різних сферах споживання в торгових напрямах. Їх використовують для різноманітного вигляду товару, як-от усі можливі харчові продукти, побутова техніка, одяг, взуття, товари для дому, різноманітні рослини, квіти та інше.
У верхній частині цінника-тримача розташована заокруглена основа, між якою вставляється цінник, у нижній частині розташована кругла ніжка, за допомогою якої може стояти самостійно на поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка під цінник |
| Форма | Вертикальна |
| Колір | Сірий |
| Тип кріплення | Вертикальне |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | цинкове |
| Матеріал | сталь |
| Діаметр ніжки | 45 мм |
| Діаметр кола кольц | 15 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴/упаковка




