

Манекен б/в розмір 54 жіночий на хромованій ніжці триноге
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 107х89х112см
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Расспродажа со склада, хорошее состояние. Ножка будет новая.
Використовується для демонстрації на виставках, торгових залах та пошиття верхнього одягу.
Жіночий манекен повторює форму жіночого тіла дозволяє ефективно оформити вашу вітрину з виробами, що рекламуються, їх конфігурація змодельована так, щоб максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності та унікальності демонстрованого товару.
Манекен дозволяє красиво та якісно продемонструвати ваш товар, що дозволить збільшити ваші продажі та доходи у кілька разів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Жіночі |
| Вид | Кравецькі манекени |
| Розмір | 54 |
| Манекени-ляльки | Класичні |
| Матеріал | Скловолокно |
| Вид поверхні | Матовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота | 1040 мм |
| Об'єм в талії | 890 мм |
| Висота манекена | 740 мм |
| Матеріал ніжки | хромована труба, діаметром 25 мм |
| Матеріал панчохи манекена | чорний "Дайвінг" |
| Підставка | хромована тринога |
| Об'єм в бедрах | 1120 мм |
| Об'єм в грудях | 1070 мм |
| Максимальна висота | 1800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




