Тонкі металеві плічка жіночі 39 см із силіконовим покриттям і перекладиною з гачками
35,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: TM 47
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плечики вішалки — це невіддільний атрибут будь-якого магазину, що продовжує різний вигляд одягу. Без плічок для одягу не можуть обійтися готелю, ресторани, гардероби, не одне житлове приміщення — плічка дає змогу тримати речі в акуратному та охайному стані, а не розкиненому пом'ятому положенні.
Різні типи плічок дадуть змогу ефективно та функціонально оформити вітрину із широким асортиментом і уявити практично всі різновиди одягу на плічках, і продемонструвати як можна красиво та якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, що неабияк полегшує можливості ознайомлення покупців із продукцією, він зможе наочно оцінити представлений йому товар, що рекламується, розглянути індивідуальність і привабливість виробу, і визначитьться у своєму виборі.
Плечики та вішалки, тремтячи для одягу використовують не тільки в магазинах для демонстрації одягу, але й у домашніх умовах. Адже набагато зручніше зберігати й далі дивитися одяг, якщо він акуратно розвішаний у шафі, тижня складена на полицях у незрозумілому порядку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Силіконове |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 390 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Висота | 235 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,90 ₴




