
Настінний стенд із трьома поличками для чаю, сем'ян чи товарів у пакованні
430 ₴
- Готово до відправки
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний дисплей на сім полиць із комірками призначений для демонстрації різного товару.
Підвісний дисплей монтується на сітчастому обладнанні або до стіни нанкерами дадуть змогу створювати вітрини для демонстрації та презентації товару, що рекламується и максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності й унікальності демонстрованого товару. Що дасть змогу збільшити ваші продажі та доходи в кілька раз. а також використовувати у складських, промислових і в домашніх умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стенд |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Комплектація | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота переднього борту | 80 мм |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Висота заднього борту | 120 мм |
| Глибина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴




