Пластикові цінники на круглій підставці на магніті
60,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
У відділах гастрономії найчастіше викладають кулінарію, салати м'ясо, рибу, фарш, напівфабрикати тощо. Спеціально для відділів гастрономії були розроблені , цінникутримач для гастрономії. Цінниковмісники для гастрономії є одними із сучасних цінникотримачів, до найбільш часто застосовних у відділах гастрономії. Як цінник для гастрономії можуть застосовуватися цінникутримачі на голочку, настільні цінники, двосторонній поціновувач, цінникутримачі на прищіпці, цінникутримачі на гастроємність, цінниковітримачі прищіпка і т.ін.
Цінниковмісники на гастроємність на прищіпці дуже зручні у використанні завдяки своїй універсальності. Цінник-тримач на прищіпці — це найпоширеніший тип цінникотримачів у відділі гастрономії. Цінниковмісники для гастрономії можна без проблем розмістити в різних торгових вітринах, на краях кошик або полиць. Також цінникутримачі на прищіпці можна використовувати на джокерних трубах і кронштейнах. Широкий вибір затискачів дасть Вам розмістити такий цінник практично в будь-яких місцях. Цінник-тримач прищіпка чудово впишеться в інтер'єр Вашого магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Цінникотримач |
| Тип кріплення | Горизонтальне |
| Форма | Горизонтальна |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Вид | Настільні цінникоутримувачі |
| Спосіб кріплення | Магніт |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ніжки | 30 мм |
| Ширина власника | 10х10 мм |
| Загальна висота | 30 мм |
- Ціна: 60,40 ₴




