Прозора пластикова 100/73 мм підставка для цінників
17,42 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: bolsh
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акрилова підставка для цінників застосовується для будь-якого типу товару. Підставка міцна прозора, має стійку ніжку, зручна у використанні.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Підставка під цінник |
| Тип кріплення | Під кутом |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Настільні цінникоутримувачі |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ніжки | 40 мм |
| Колір | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,42 ₴




