
Цінник-тримач акриловий із затискачем для кріплення до полиці
44,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-01-57
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовується для фіксації пластикової рамки, на якій розмішується інформація. Акрилові тримачі кріпляться до полиць як вертикально, так і горизонтально виготовлені з міцного пластику з гарною фіксацією.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид | Поличкові цінникоутримувачі |
| Тип | Цінникотримач |
| Матеріал | Пластик |
| Спосіб кріплення | Прищіпка |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 27 мм |
| Відстань між затискачами | 10 мм |
| Кріплення | Заввишки 11 мм, шириною 17 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Колір | прозорий |
| Кут нахилу | регулюється градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,80 ₴




