


Манекен дитячий торс б/у на хромованій ніжці триноге розмір 28-30
Використовується для демонстрації на виставках, у торгових залах і пошиття верхнього одягу.
Дитячий манекен повторює форму дитячого тіла, що дає змогу ефективно оформити вашу вітрину з рекламними виробами, які конфігурують, так, щоб максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності й унікальності демонстрованого товара.
Манекен дає змогу красиво та якісно продемонструвати ваш товар, що дасть змогу збільшити ваші продажі та доходи в кілька раз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Манекени - демонстраційні форми |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип | Дитячі/підліткові |
| Вид поверхні | Глянсовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота | 820 мм |
| Об'єм в талії | 550 мм |
| Висота манекена | 520 мм |
| Матеріал ніжки | хромована труба, діаметром 25 мм |
| Матеріал панчохи манекена | дайвінг |
| Матеріал манекена | високоякісний пластик |
| Підставка | хромована тринога |
| Об'єм в бедрах | 660 мм |
| Об'єм в грудях | 590 мм |
| Максимальна висота | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




