
Пластикова плічка з металевим поворотним гачком 43 см
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: UD-43
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для демонстрації блузок, футболок і легкого верхнього одягу, а також для використання в домашніх умовах.
Тремпель згчудовий із високоякісного поліестеролу.
Поверхня вішалки дає змогу зберігати делікатні вироби та їх підкладку від пошкоджень.
У верхній частині вішака розташовані прорізи для бретельок. Гачок поворотний металевий може витримувати навантаження легкого верхнього одягу та шкіряних курток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Призначення | Для одягу (без поперечини) |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Обертовий гачок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴




