Флейта кругла з нахилом на економний панель
Флейта (кронштейн) в економінні панель призначена для демонстрації та обладнання торгових залів: під легкий та верхній одяг, спідня білизна.
Флейта (кронштейн) в економлячи панель дає змогу красиво та якісно продемонструвати товар і дає об'ємне уявлення про рекламний вашому товарі й максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності й унікальності демонстрованого товару. Что дасть змогу збільшити ваші продажі та доходи в кілька раз.
Флейта (кронштейн) переміщається горизонтально за довжиною прорізу та вертикально по прорізах демонструючи лицьову частину одягу клієнту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Гачки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між штирькамі | 35 мм |
| Кріплення має у верхній частині загин | тому 10 мм і в верх 15 мм |
| Діаметр штирька | 5 мм |
| Кронштейн має прямокутне кріплення | заввишки 80 мм, шириною 35 мм, товщина 1,5 мм |
| тому 10 мм і в верх 15 мм | 10 кг |
| Висота штиря | 15 мм |
| Капелюшок штирька | заввишки 3 мм, шириною 8 мм |
| Діаметр прута | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48,40 ₴




