Флейта квадратна хвиля на економний панель
Флейта (кронштейн) в економінні панель призначена для демонстрації та обладнання торгових залів: під легкий та верхній одяг, спідня білизна.
Флейта (кронштейн) в економлячи панель дає змогу красиво та якісно продемонструвати товар і дає об'ємне уявлення про рекламний вашому товарі й максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності й унікальності демонстрованого товару. Что дасть змогу збільшити ваші продажі та доходи в кілька раз.
Флейта (кронштейн) переміщається горизонтально за довжиною прорізу та вертикально по прорізах демонструючи лицьову частину одягу клієнту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Гачки |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Користувацькi характеристики | |
| Кріплення має у верхній частині загин | тому 10 мм і в верх 15 мм |
| Кронштейн має прямокутне кріплення | Заввишки 80 мм, шириною 35 мм, товщина металу 1,5 мм |
| Кількість кульок | 8 шт |
| Кронштейн витримує навантаження до | 10 кг |
| Відстань між кульками | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴




