

Флейта хвиля кругла на економний панель
35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7-shar,d-5mm
- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
Флейта (кронштейн) в економінні панель призначена для демонстрації та обладнання торгових залів: під легкий та верхній одяг, спідня білизна.
Флейта (кронштейн) в економлячи панель дає змогу красиво та якісно продемонструвати товар і дає об'ємне уявлення про рекламний вашому товарі й максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності й унікальності демонстрованого товару. Что дасть змогу збільшити ваші продажі та доходи в кілька раз.
Флейта (кронштейн) переміщається горизонтально за довжиною прорізу та вертикально по прорізах демонструючи лицьову частину одягу клієнту.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 275 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Гачки |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кульки | 8 мм |
| Кріплення має у верхній частині загин | тому 10 мм і в верх 15 мм |
| Кронштейн має прямокутне кріплення | Висотою 65 мм, завширшки 28 мм, товщина металу 1,5 мм |
| Кількість кульок | 7 шт |
| Кронштейн витримує навантаження до | 10 кг |
| Відстань між кульками | 28 мм |
| Діаметр прута | 5 мм |
- Ціна: 35 ₴




