Металева стійка стелаж 850/1260 мм на 3 полиці для взуття
Торгова стійка для взуттєва в справжній час є найпоширенішим і практичним торговим обладнанням. Призначена для демонстрації взуття в торгових залах і на виставках.
Стійка для взуття дуже зручна та практична у використанні, дає змогу презентувати широких асортимент товару.
Стійка взувна дає змогу красиво та якісно продемонструвати товар і дає об'ємне уявлення про рекламний вашому товарі й максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності й унікальності демонстрованого товару. Що дасть змогу збільшити ваші продажі та доходи в кілька раз.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1260 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Основні | |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Тип | Стійка |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для взуття |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота бортика кошика | 50 мм |
| Профіль | 20х20 мм |
| Діаметр дроту | 4 мм |
| Три сітчастих кошиків | осередок 100х50 мм |
| Кошики | регулюються |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717,49 ₴




