

Манекен жіноча нога Польща під носок бежевого кольору
Призначений для демонстрації жіночих шкарпеток, гольфів і коротких панчіх, манекен повторює форму жіночої ноги.
Манекен жіночої ноги дає змогу ефективно оформити вашу вітрину з пропонованими виробами, які конфігурують так, щоб максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності й унікальності демонстрованого товару.
Манекен дає змогу красиво та якісно продемонструвати ваш товар, що дасть змогу збільшити ваші продажі та доходи в кілька разів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид | Манекени - демонстраційні форми |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Жіночі |
| Манекени-ляльки | Стилізовані фігури |
| Вид поверхні | Глянсовий |
| Розмір | 42 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг ноги манекена | у верху 330 мм, в низу 180 мм |
| Ширина з переди | 100 мм |
| Винос ступні ноги | 21 мм |
| Висота | 390 без подставки |
| Бічна ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴




