Прозорі пластмасові плічка 38,5 см із металевим гачком для одягу з перекладиною
35,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: WBX 9 Р
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для демонстрації блузок у торгових залах, а також для використання в домашніх умовах.
Тремпель виготовлений із високоякісного поліестеролу.
Поверхня вішалки дає змогу зберігати делікатні вироби та їх підкладку від пошкоджень.
Вішалка на краях у нижній бічній частині має прорізи для зачеплення за петельки бюстгальтерів, у нижній частині розташована перекладина. Гачок поворотний може витримувати навантаження різної білизни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Обертовий гачок | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,90 ₴




