
Прозора костюмна вішалка плечейка 38 см пластмасова з прищіпками для штанів
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: ХZS 38
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для демонстрації костюмів, а також для використання в домашніх умовах.
Тремпель виготовлений із високоякісного поліестеролу.
Поверхня вішалки дає змогу зберігати делікатні вироби та їх підкладку від пошкоджень.
У нижній частині вішалки розташована металева перекладина з двома ковзними прищіпками, що дає змогу закріплювати штани та спідниці. Гачок поворотний може витримувати навантаження щільних штанних і спідничних костюмів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Прищіпки | Є |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Обертовий гачок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прищіпка нижньої поперечини | заввишки 48 мм, шириною 17 мм |
| У нижній частині є прищіпки | внутрішні гумові вставки для делікатного затиску речей. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴




