
Пластикова тумбочка для взуття на п'ять полиць
266,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: EFE PLASTICS
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Полиця "PLASTICS" — це простий варіант меблів для взуття та гарний вибір для дачних умов, мало габаритних і знімних квартир, полиця чудово вписується в інтер'єр, компактна та містка, легка та проста конструкція встановлюється в потрібному Вам місце, водночас не займаючи багато місця в приміщенні, легко пересувається.
Полиця виготовлена з високоякісного пластику, складається з п'яти ярусів, кожна поличка має бортик, розрахована на 10 пор взуття, зручне та практичне в застосуванні.
Сучасний дизайн легка конструкція — швидкий монтаж!
Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Корпус | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | пластик |
| Фасади | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,30 ₴




