


Розкладний мобільний стілець коричневий зі спинкою
Універсальний розкладний стілець можна використовувати скрізь.
Його переваги серед конкурентів:
- сидіння оббите штучною шкірою або тканиною
- ергономічна профільована пластикова спинка чорного кольору
- металева складана рама
- заглушки на ніжках моделі захищають поверхню підлоги від пошкоджень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Підстава стільця (база) | полози |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 52 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Спинка | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина сидіння | 380 мм |
| Висота в складеному стані | 800 мм |
| Обивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533,61 ₴




