

Жіночий чорний манекен на повний зріст без обличчя
Жіночий манекен чорного кольору реалістичний на повний зріст без обличчя дає змогу ефективно оформити вашу вітрину з рекомендованими зробами їх конфігурація з моделюється так, щоб максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності й унікальності демонстрованого товару.
Манекен дає змогу красиво та якісно продемонструвати ваш товар, що дасть змогу збільшити ваші продажі та доходи в кілька разів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Манекени-ляльки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип | Жіночі |
| Зріст | 170 см |
| Манекени-ляльки | Стилізовані фігури |
| Вид поверхні | Матовий |
| Розмір | 42 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 84 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴




