Універсальний розкладний стілець можна використовувати скрізь.
Його переваги серед конкурентів:
- сидіння оббите тканиною
- ергономічна профільована пластикова спинка чорного кольору
- металева складана рама
- заглушки на ніжках моделі захищають поверхню підлоги від пошкоджень
Розкладний стілець стане чудовим варіантом для кухні, балкона, дачі, саду, тераси, альтанки або для відпочинку на природі. Головною особливістю стільця є його розкладна конструкція. Ви дуже просто зможете розкласти або скласти стілець. У складеному вигляді він не займає зайвого простору, що дасть змогу без труднощів його прибрати у разі непотрібності або помістити в багажник автомобіля під час транспортування.
Рама міцна металева, спинка стільця виготовлена з пластику та має ергономічну форму. Сидіння м'яке й оббите меблевим зносостійким тканиною з малюнком у формі трави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 435 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533,61 ₴




