Дерев'яна кругла табуретка 45 см
239,58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (73) 707-73-72
Life з 9:00 до 17:00 (Viber)- +380 (97) 707-73-72Київстар з 9:00 до 17:00 (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дерев'яний табурет з круглим сидінням виявиться чудовою знахідкою, як для саду та дачі, так і для квартири, балконів та іншого. Найбільша перевага такого стільця в тому, що він займає мало простору, а під час зберігання стільці можна штабелювати (скласти стопкою) до 8 шт. Табурет виготовлений з екологічно чистого матеріалу — фанера та розкрив прозорим лаком. Завдяки чотирьом ніжкам, конструкція міцна та стійка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олімп |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | фанера |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина сидіння | 20 мм |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,58 ₴




